Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

Puszcza Niepołomice
2   0
ROW 1964 Rybnik
II liga, 18 Runda: 20.11.2016  •  godz 12:00  •  Stadion Miejski w Niepołomicach
2   1
Rozwój Katowice
II liga, 19 Runda: 26.11.2016  •  godz 16:00  •  Stadion Miejski w Rybniku

Trafienia Musiolika i Muszalika na wagę zwycięstwa w kolejnym sparingu

Za naszą drużyną kolejny sparing. Tym razem mierzyliśmy się z III-ligowym BKS-em Bielsko-Biała. Pierwsza połowa przez długi okres czasu była wyrównana. Bielszczanie nie potrafili się przedostać pod nasze pole karne, ale też nasze akcje nie zwiastowały strzelenia bramki. W końcowych minutach pierwszej części spotkania, to przyjezdni doszli do głosu i kilka prostopadłych podań, mogło nam zagrozić. BKS postawił na swoim, ale dość… przypadkiem. Napastnik gości […]

BKS Bielsko-Biała kolejnym sparingpartnerem

Już jutro, 18 lutego o godzinie 12:00 nasi piłkarze rozegrają kolejny sparing.

Sparingowo: ROW 1964 Rybnik 0:3 Legia II

W kolejnym sparingu, w trwającym okresie przygotowawczym nasza drużyna przegrała z III-ligową Legią II…

W środę sparing z rezerwami Legii Warszawa

Już w środę, 15 lutego o godzinie 12:30 odbędzie się kolejny sparing…

Dawid Wrzosek na treningu z pierwszą drużyną

Bramkarz Dawid Wrzosek uczestniczył w sobotnim treningu pierwszej drużyny…

Remis z Puszczą Niepołomice

Za nami kolejny sparing. Podopieczni Piotra Piekarczyka zremisowali 2:2…

EDF na dłużej z naszym Klubem

EDF Polska pozostaje w 2017 roku Sponsorem Strategicznym naszego Klubu…

W piątek kolejny sparing! Tym razem z Puszczą Niepołomice

10 lutego o godzinie 13:30 rozegrany zostanie kolejny sparing w tym okresie przygotowawczym.

Wygrany sparing ze Zdzieszowicami

Wygrywamy 3:2 sparing z Ruchem Zdzieszowice

Wszystkiego najlepszego dla Dawida Bobra!

Dzisiaj swoje 27 urodziny obchodzi nasz obrońca Dawid Bober. Solenizantowi życzymy dużo zdrowia, szczęścia, samych udanych interwencji w obronie i spełnienia wszystkich marzeń! Sto lat!

Strona 1 z 5512345...102030...Ostatnia »