Działalność klubu jest współfinansowana z budżetu miasta rybnika

MKS KLUCZBORK
2   2
ROW 1964 Rybnik
II liga, 12. kolejka: 07.10.2017  •  godz 18:00  •  Stadion Miejski w Kluczborku
ROW 1964 Rybnik
3   0
Gryf Wejherowo
II liga, 13. kolejka: 14.10.2017  •  godz 17:00  •  Stadion Miejski w Rybniku

Rezerwy nie podołały Unii Książenice…

W meczu 10. kolejki Ligi Okręgowej, nasza druga drużyna nie dała rady na wyjeździe Unii Książenice. Nasi piłkarze przegrali w sobotnie popołudnie aż 2:6. Dwie bramki dla naszej drużyny strzelił Damian Koleczko. Nasza drużyna, z 12 punktami na koncie zajmuje obecnie dziewiąte miejsce.

Szczęśliwa trzynastka, góra gubi punkty… Podsumowanie 13. serii spotkań

Pomału opadają emocje sobotniego starcia naszej drużyny z Gryfem Wejherowo, w którym wygraliśmy 3:0! Co działo się w pozostałych meczach tego weekendu?

Seria trwa! Wygrana z Gryfem 3:0! Pierwszy raz Dawida Gojnego… [RELACJA, WIDEO]

W sobotnie popołudnie nasza drużyna na Stadionie Miejskim w Rybniku podejmowała drużynę Gryfa Wejherowo. Podopieczni Rolanda Buchały pod jego wodzą nie przegrali jeszcze meczu i tę serię podtrzymali po sobotnim spotkaniu, wygrywając go 3:0.

Życzenia dla wszystkich nauczycieli i trenerów!

Dziś obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji, wszystkim nauczycielom, a w szczególności trenerom, składamy najserdeczniejsze życzenia! Dużo wytrwałości, pasji i wielu radosnych dni w pracy ze swoimi wychowankami!

Mecz o sześć punktów… Zapowiedź meczu ROW 1964 Rybnik – Gryf Wejherowo

W 13. kolejce II ligi podejmiemy na Stadionie Miejskim w Rybniku drużynę Gryfa Wejherowo. Będzie to kolejne spotkanie pod wodzą Rolanda Buchały, który decyzją Zarządu i zgody wydanej przez PZPN został pierwszym trenerem do końca roku 2017…

Wszystkiego najlepszego dla Szymona Popieli!

Najlepsze życzenia dla naszego zawodnika, Szymona Popieli, który dziś obchodzi swoje urodziny.

Zmiana terminu meczu ze Stalą Stalowa Wola

Uprzejmie informujemy, że mecz 15. kolejki ze Stalą Stalowa Wola odbędzie się 28 października (sobota) o godzinie 17:00, a nie jak pierwotnie zakładano 29 października (niedziela) o godzinie 12:00…

Mateusz Mosz dołączył do pierwszego zespołu!

Kolejny młody zawodnik z grup juniorskich dołączył na stałe do treningów z pierwszym zespołem! Urodzony 6 stycznia 2001 roku Mateusz Mosz jest pomocnikiem, który występuje w rozgrywkach juniorskich oraz jest dołączany do drugiego zespołu na mecze w Lidze Okręgowej. Od tego tygodnia będzie regularnie uczestniczył w treningach z pierwszą drużyną!

Hat-trick młodego napastnika i wygrana rezerw z Łabędami!

Za nami 9. kolejka Ligi Okręgowej. Na boisku w Rybniku-Wielopolu podejmowaliśmy ŁTS Łabędy. Mecz pewnie wygraliśmy 3:0, a autorem wszystkich bramek był nasz młody napastnik, Wiktor Piejak!

Roland Buchała otrzymał zgodę na prowadzenie zespołu do końca 2017 roku!

Na wniosek Zarządu KS ROW 1964 Rybnik, PZPN wyraził zgodę na prowadzenie drużyny przez trenera Rolanda Buchałę do 31 grudnia 2017 roku!


Strona 1 z 8312345...102030...Ostatnia »
ROW 1964 Rybnik
   ♦   
Wszelkie prawa zastrzeżone
   ♦   
Design - StelmachDesign
   ♦