18.  Limanovia Limanowa 34 27
» Gramy dalej...
Administrator dnia lipiec 18 2015 20:58:49
Wyniki KS ROW 1964 Rybnik – MKS Kluczbork 2:0 (0:0)

W meczu Pucharu Polski ROW 1964 Rybnik pokonuje drużynę beniaminka I ligi – MKS Kluczbork 2:0 i zapewnia sobie awans do kolejnej rundy, w której to za tydzień 25 lipca zmierzy się z drużyną I ligi – Dolcanem Ząbki.

» OŚwiadczenie Grzegorza Janika
Administrator dnia lipiec 17 2015 12:38:07
Ogłoszenia W związku z przyznaniem prawie 60% mniejszych środków w otwartym konkursie ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Miasta Rybnika w obszarze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej naszemu klubowi jako osoba mogąca mieć negatywny wpływ podczas podziału środków jako członek partii opozycyjnej do partii, którą reprezentuje Prezydent Miasta Rybnika Piotr Kuczera po prawie 13 latach składam rezygnację z funkcji prezesa KS ROW 1964 Rybnik.
» Bilety na mecz Pucharu Polski z MKSem Kluczbork
Administrator dnia lipiec 16 2015 13:25:49
Ogłoszenia W sobotę - 18 lipca ROW Rybnik zagra mecz Pucharu Polski z beniaminkiem zaplecza ekstraklasy - MKSem Kluczbork. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00. Sobotni mecz jest imprezą niemasową stąd na mecz została przewidziana ograniczona pula biletów w ilości 990 sztuk.

» Konferencja prasowa w sprawie propozycji podziału środków
Administrator dnia lipiec 16 2015 09:42:41
OgłoszeniaZarząd KS ROW 1964 Rybnik zaprasza wszystkich zainteresowanych dalszą przyszłością rybnickiej piłki na konferencję prasową, która odbędzie się jutro tj. 17.07.2015 roku o godzinie 11:00 na sali konferencyjnej MOSiR. Tematem konferencji będzie propozycja podziału środków i trudna sytuacja rybnickiej piłki.
1556 czytań
» KS ROW 1964 Rybnik – MFK Karviná
Administrator dnia lipiec 15 2015 12:53:35
Sparing KS ROW 1964 Rybnik – MFK Karviná 1:0 (0:0)

KS ROW 1964 Rybnik:
I połowa: Kajzer, Gojny, Jary, Grolik, Krotofil, Nowak, Płonka, Siwek, Muszalik, Spratek, Dudziński
II połowa: Kajzer (46' Procek), Gojny (46' Jaroszewski), Jary (46' Rutkowski), Grolik (46' Janik), Krotofil (70' Orzeł), Nowak 60' Slisz), Płonka (70' Bugdoł), Siwek (46' Mandrysz), Muszalik (80' Kitliński), Spratek (46' Popiela, 85' Dzierbicki), Dudziński (46' Gładkowski)
» Kolejny sprawdziań drużyny brehmera jutro
Administrator dnia lipiec 14 2015 12:08:52
SparingJutro o godzinie 11:00 na boisku trawiastym w Rybniku - Kamieniu odbędzie się kolejny sparing drużyny trenera Brehmera przed rozpoczynającym się za ponad dwa tygodnie nowym sezonem. Tym razem przeciwnikiem będzie czeska MFK Karviná. Jutrzejszy przeciwnik obecnie występuje w czeskiej II lidze. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
1174 czytań
» Akredytacje prasowe na sezon 2015/2016
Administrator dnia lipiec 13 2015 11:25:13
Media Akredytacje prasowe na mecze piłkarskie w sezonie 2015/16 będą wydawane mediom tylko na podstawie wypełnionych i przesłanych drogą mailową (media@energetykrow.rybnik.pl) bądź faxem (32 4230904) wniosków akredytacyjnych.

» Piłkarze vs Żużlowcy w obiektywie
Administrator dnia lipiec 13 2015 10:40:09
» Wygrała dobra zabawa!
Administrator dnia lipiec 12 2015 21:50:00
Ogłoszenia W sobotę odbył się mecz charytatywny, w którym to na zielonej murawie zmierzyli się Ci co z piłką kopaną mają styczność na co dzień oraz Ci, którzy podziwiają ją na odległość, bo od kopanej wolą motory. Górą byli piłkarze ROWu, którzy pokonali sąsiadów żużlowców 9:1. Honorowe trafienie dla żużlowców zaliczył w ostatnich minutach meczu prezes klubu Pan Krzysztof Mrozek.
» ŻKS ROW RYbnik vs ROW 1964 Rybnik
Administrator dnia lipiec 10 2015 10:16:29
Ogłoszenia Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz charytatywny, w którym zmierzą się ze sobą zawodnicy dwóch sąsiadujących ze sobą rybnickich klubów, a mianowicie KS ROW 1964 Rybnik oraz ŻKS ROW Rybnik. To pierwszy taki mecz w Rybniku gdzie piłkarze zagrają na zielonej murawie z żużlowcami.
» Rusza sprzedaż karnetów na sezon 2015/16
Administrator dnia lipiec 09 2015 11:33:54
Ogłoszenia W sezonie 2015/2016, zgodnie z zarządzeniem Polskiego Związku Piłki Nożnej, będzie obowiązywała PEŁNA IDENTYFIKACJA KIBICÓW. W związku z tym każdy kibic, który nie jest wpisany do naszej bazy kibiców by zakupić bilet, musi zabrać dokument potwierdzający tożsamość oraz pesel.
» Przegrany sparing z beniminkiem ekstraklasy
Administrator dnia lipiec 08 2015 13:24:24
Sparing KS ROW 1964 Rybnik – Termalica Bruk Bet Nieciecza 1:4 (0:3)

W drugim meczu sparingowym w obecnym okresie przygotowawczym ROW przegrał 4:1 z beniaminkiem Ekstraklasy – Termalicą Bruk Bet Nieciecza. Jedyną bramkę w tym spotkaniu dla zielono-czarnych strzeli w 69 minucie meczu Szymon Popiela, który ładnym strzałem z dystansu w samo "okno" pokonał bramkarza gości.

Strona 2 z 245 < 1 2 3 4 5 > >>
W linku poniżej do pobrania wnioski o akredytacje jednorazowe dla mediów na mecze Energetyka ROW Rybnik. Wnioski na mecze rozgrywane w piątki prosimy wysyłać do czwartku poprzedzającego mecz, do godz. 14:00, a wnioski na mecze sobotnie i niedzielne - do piątku, również do godz. 14:00.

Wnioski prosimy przesyłać na adres: media@energetykrow.rybnik.pl.